Novinky

Výsledky diváckého hlasování Tuning Cup 2008

Konečné výsledky diváckého hlasování AZ Pneu Tuning Cup sezóny 2008.

V rámci akce Tuning Salon 2008, která představovala vrchol letošní tuningové sezóny, proběhlo mimo jiné vyhlašování výsledků diváckého hlasování AZ Pneu Tuning Cup. Do této soutěže, ve které čtenáři Autofunu vybírali nejkrásnější stroj letošního tuningového klání, se mohli zapojit všichni účastníci hlavní soutěže. Počet soutěžících nakonec narostl na několik desítek, což nás velmi těší.

Po překonání úvodních problémů včetně pokusů o manipulaci s výsledky nakonec hlasování probíhalo v poklidu a skončilo následovně. Na prvním místě skončila Honda CR-X Targa 1,6 uživatele - Dips, druhé místo obsadila Škoda Octavia Combi uživatele Mirca. O třetí místo svedl souboj Volkswagen Golf III 2,8 VR6 uživatele LukaesVR6 s Fiatem Bravo uživatele Orangefiat. Jelikož Fiat Bravo patřil mezi auta s „problematickými hlasy“ v úvodu hlasování, byl zařazen na 4. místo. Pátá příčka potom patří Volkswagenu Golf III VR6.

Pořadí na dalších příčkách jednoduše zobrazíte klinutím na tlačítko „Další soutěžící,“ neboť výpis všech soutěžích se nyní řadí podle počtu získaných hlasů. Děkujeme všem soutěžím i hlasujícím, kteří se diváckého hlasování zúčastnili.

  • 4.12.2008

Divácké hlasování ukončeno, vyhlášení výsledků zítra.

Divácké hlasování AZ Pneu Tuning Cup 2008 skončilo úderem dnešní půlnoci. Vyhlášení výsledků zítra.

V souladu s pravidly skončilo Divácké hlasování AZ Pneu Tuning Cup 2008 úderem dnešní půlnnoci. Dnes probíhá zpracování výsledků, které budou oficiálně vyhlášeny na akci Tuning Salon 2008, jež proběhne už zítra na brněnském výstavišti. Na akci jste všichni srdečně zváni, počasí, zdá se, vyjde, a tak není důvod váhat. Na Autofunu budou výsledky iMiss Autofun i Diváckého hlasování zveřejněny na začátku příštího týdne.

LZ
  • 26.9.2008

Změna hlasovacího systému: 5 hlasů na jednu IP

Abychom předešli pokusům o manipulaci výsledků diváckého hlasování AZ Pneu Tuning Cup, zavádíme opatření v podobě omezení počtu hlasů na jednu IP.

Od května 2008 se mohou všichni soutěžící AZ Pneu Tuning Cup sezóny 2008 účastnit rovněž diváckého hlasování. Divácké hlasování bohužel neodstartovalo šťastně, neboť skupinka soutěžících intenzivně pracovala na tom, aby měla více hlasů než ostatní. Tento způsob práce spočíval v založení mnoha e-mailových adres a následném hlasování z těchto adres.

Abychom zachovali objektivnost a férovost hlasování, museli jsme zavést opatření v podobě omezení počtu hlasů na jeden počítač (resp. jednu IP adresu). Z jedné IP adresy nyní můžete odeslat jednomu vozu maximálně pět hlasů, přičemž podle tohoto klíče byly upraveny i dosavadní výsledky (tím mohlo u některých vozů dojít ke snížení počtu hlasů).

K podobným opatřením nepřistupujeme rádi, ale nemůžeme dopustit, aby většina doplácela na nekorektní přístup menšiny. Nechtěli jsme hlasování komplikovat odesíláním SMS, ale volné internetové hlasování asi představuje v současné době natolik velký svod k pokusům o manipulace, že v budoucnu bude placené hlasování zřejmě jediná možnost.

Doufáme, že s daným omezením neodstartuje vlna pokusů o další manipulaci výsledků, kterou, věřte, snadno odhalíme. Ještě jednou prosíme všechny účastníky diváckého hlasování – Hrajte fair play. Kdo má konstruktivní připomínku k soutěži, nechť neváhá a pošle tuto redakci prostřednictvím formuláře v pravém sloupci. Kdo má pocit, že mu princip hlasování ubližuje, ať se zamyslí nad tím, kde vězí problém.

redakce

  • 23.7.2008

Hlasující a soutěžící, hrajte fair play

Výzva pro všechny účastníky diváckého hlasování o TOP 10 AZ Pneu Tuning Cup. Čtěte pozorně.

Od května běží na stránkách club.autofun.cz divácké/čtenářské hlasování o nejlepší desítku AZ Pneu Tuning Cup pro letošní sezónu. V tuto chvíli máme přihlášeno 22 soutěžících a toto číslo se neustále zvyšuje. Jsme rádi, že jste se do soutěže přihlásili a většinou poctivě vyplnili svůj profil, i když bychom se vůbec nezlobili, a hlasující určitě také ne, kdybyste přidali více fotografií svého auta.

Bohužel jsme už v prvním měsíci hlasování zaznamenali několik případů, kdy z jedné IP adresy dorazily i desítky hlasů. E-mailové adresy se samozřejmě odlišovaly, ale pouze v detailech a jednoznačně ukazovaly na pokus jedné osoby o dosažení co nejlepšího možného výsledku, a to jakýmkoliv způsobem.

Nemáme nic proti tomu, když pošlete odkaz na svou recenzi kamarádům a známým a požádáte je, aby poslali vašemu autu hlas. Vůbec se nám však nelíbí a nebudeme tolerovat situaci, kdy si jeden člověk založí deset nebo i více e-mailových adres, ze který posléze pro auto hlasuje.

V této soutěži by mělo zvítězit auto, které se nejvíce líbí čtenářům Autofun.cz a účastníkům tuningových srazů a ne auto, jehož majitel nebo kamarádi majitele vlastní více e-mailových účtů. Zatím posíláme všem vzkaz - Hlasující a účastníci - hrajte fair play.

PS: Již v tomto měsíci spustíme na Auto.cz, Autofun.cz i samotných srazech kampaň, jejímž cílem bude zvýšit počet hlasujících v soutěži z řad široké veřejnosti.

  • 5.6.2008

Souboj o nejlepší desítku AZ Pneu Tuning odstartoval

Účastníci AZ Pneu Tuning Cup 2008 mohou od května bojovat o přízeň čtenářů v diváckém hlasování.

Autofun.cz se pro letošní rok stal oficiálním mediálním partnerem soutěže AZ Pneu Tuning Cup 2008. Na Autofunu díky tomu najdete výsledky jednotlivých soutěžních kol s komentářem jednoho se zakladatelů soutěže a navíc reportáže ze všech tuningových srazů letošní sezóny včetně rozsáhlé fotogalerie. To asi pro vás není žádná novinka. Jednu novinku tu však máme. Na adrese club.autofun.cz, tedy v klubové části Autofunu, vás čeká hlasování o nejlepší desítku letošní tuningové sezóny.

Do diváckého hlasování se mohou přihlásit všichni účastníci AZ Pneu Tuning Cup, hlasovat potom může kdokoliv s platnou e-mailovou adresou. Chcete-li se zúčastnit diváckého hlasování, přečtete si prosím nejdříve pravidla soutěže. Následně přidejte recenzi a hlavně fotografie vašeho auta, bez kvalitní fotodokumentace a popisu můžete těžko počítat s velkým počtem hlasů. Vstoupit do diváckého hlasování můžete až do 27. srpna 2008.

Na této stránce budou až do 14. září zveřejněny průběžné výsledky hlasování. V tento den se však výsledky skryjí a vítězové diváckého hlasování budou oficiálně vyhlášeni 27. září 2008 na velkém finále Tuning Cupu v rámci akce Tuning Salon Brno 2008. Na vítěze diváckého hlasování čekají hodnotné ceny, zkrátka nepřijdou ani samotní hlasující. Právě aktuální seznam cen si můžete prohlédnout vždy na této stránce.

VIDEO NÁVOD: Jak se přihlásit do diváckého hlasování?


PŘIPRAVUJEME: Jak hlasovat?

  • 20.5.2008

Club.autofun.cz se promění v bojiště Tuning Cupu

Club.autofun.cz bude v průběhu tuningové sezóny dějištěm soutěže účastníků TC.

Teplé počasí neláká z nor pouze lesní zvěř, ale z garáží všechny motorky, sporťáky a upravená auta. Tuningová sezóna letos odstartuje prvním srazem v druhé polovině dubna a s ní se rozjede hlasování o nejlepší auto letošního ročníku soutěže Tuning Cup.

Jelikož Autofun.cz se stal pro letošní rok exkluzivním mediálním partnerem soutěže Tuning Cup, bude hlasování o nejlepší auto probíhat na stránkách našeho klubu. Účastníci soutěže Tuning Cup dostanou možnost vložit popis svého auta, fotografie a video na club.autufon.cz a čtenáři budou rozhodovat o jeho bodovém hodnocení.

Na konci sezóny bude vyhlášena nejlepší pětka či desítka, která si odnese zajímavé ceny. Soutěže se budou moci účastnit pouze auta přihlášená do Tuning Cup.

  • 31.3.2008

Club Autofun - startujeme

S novým webem přichází i nová komunita. Club Autofun založili, dá se říci, staří známí. Noví členové jsou srdečně zváni a vítáni.

Nový internetový magazín o sportovních autech, motorkách, tuningu vyšperkovaný super videi a exkluzivními tapetami propukl v život teprve ve středu, ale Club Autofun zdobí na dvě desítky sportovních skvostů. Postarali se o ně věrní z Moje.auto.cz, kterým tímto veřejně děkujeme za vstřícnost a ochotu ukázat své čtyřkolové miláčky i čtenářům nového magazínu.

Club Autofun se od Moje.auto.cz odlišuje zaměřením, tak jako se celý Autofun odlišuje od Auto.cz. Není to jenom o logu a barvičkách, ale také o druhu informací i způsobu jejich podávání (ostatně stačí mrknout na několik článků a bude vám hned jasné, že se tady s tím vůbec nemažeme). Club Autotun se na rozdíl od Moje.auto.cz chce a bude specializovat.

Club Autofun jsme nastavili tak, aby vycházel vstříc majitelům sportovních a tuningových vozů. Ruku na srdce, kolik majitelů Lanceru Evolution zajímá, zdali nacpou do kufru kočárek nebo kolik spotřebují benzínu na cestě mezi garáží a nejbližším Lidlem. EVO se přece kupuje pro zábavu, ne stěhování nábytku.

Struktura homepage i detailu stránky Club Autofun se tedy od Moje.auto.cz liší, někdy více, někdy méně, každopádně bere v potaz všechny aspekty sportovních a tuningových vozů. Přibyly např. položky pohotovostní hmotnosti, úpravou prošlo hodnocení, větší váhu dostaly fotografie a video, změnilo se i hodnocení ostatními uživateli.

Nechceme se hádat o jedničky a desítky, chceme klub s krásnými auty a spokojenými majiteli a čtenáři. V Club Autofun rádi uvítáme sportovní i tuningová auta, která nemají na mnoha webech na růžích ustláno. Mějte však na paměti, že Autofun preferuje kvalitní tuning, fušeřinu vážně nemilujeme. Máte-li tedy hezké upravené auto, sem s ním.

A to by na úvod stačilo. Věříme, že se vám bude nejen na Club Autofu, ale celém Autofunu líbit. Určitě se na vás nebudeme zlobit, pokud se o nás zmíníte svým známým.

Mějte se fajn

  • 30.11.2007
Navigace:


Přihlášení - Registrace »